By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis

  • 50 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna
  • 4 hosté
  • 2 postele

By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis je centrální apartmán ve městě Atény v 25 minutách chůze od Národní Archeologické Muzeum v Athénách. Toto centrální ubytování zahrnuje 1 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Hosté mohou využít chladničky a trouby.

Apartmán je pouze 30 minut pěšky od centra města Atény. Hosté naleznou Kongresové a výstavní centrum Zappeion ve vzdálenosti 2 km od ubytování. Agora Restaurant-Bar, nabízející hostům jídla středozemní kuchyně, je jen 450 metrů daleko. Tento apartmán je pouze 500 metrů od autobusové zastávky Athinaion a 15 minut chůzí od stanice metra Panormou.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis Atény
Modern Flat Next To The Usa Embassy By Upstreet
Cena pouze pro mobilní zařízení

Modern Flat Next To The Usa Embassy By Upstreet

9.2
Výjimečný 9 recenzí
315 m od ubytování
USD 138 USD 124
za noc
Stylish Studio For 2 In Abelokipi By Mps
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stylish Studio For 2 In Abelokipi By Mps

7.8
Dobrý 22 recenzí
335 m od ubytování
USD 90 USD 81
za noc
Embassy Studio
Cena pouze pro mobilní zařízení

Embassy Studio

474 m od ubytování
USD 85 USD 77
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    33 km

    Vlaková nádraží

    Victoria Railway Station
    2,4 km

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma
    • Umývadlo

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:30 do 21:30
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence00000522763
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti tento centrální apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis?
      Mezi oblíbená místa poblíž tento centrální apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis patří mimo jiné Nové muzeum Akropole, Národní Archeologické Muzeum v Athénách, Kongresové a výstavní centrum Zappeion.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis?
      Noční pobyt v apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis bude stát 97 €.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis apartmán patří restaurace Balthazar a Agora Restaurant-Bar, které se nacházejí jen asi 7 minut chůze.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 50 m².
    • ❓
      Má tento centrální apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis pračku?
      Ano, pračka je v tento centrální apartmán By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    33 km

    Vlaková nádraží

    Victoria Railway Station
    2,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    By Lycabettus In The City-Heart Close To Acropolis Atény

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít